Doporučujeme:
Vitajte, môžete sa Prihlásiť aleboZaregistrovať

Autobusová zastávka LAURA 3m

Model: AZLAURA03
Autobusová zastávka LAURA 3m
Autobusová zastávka LAURA 3m Autobusová zastávka LAURA 3m Autobusová zastávka LAURA 3m
Dostupnosť: Na sklade
Ak hľadáte lacnú a modernú autobusovú zastávku, prístrešok typu LAURA ponúka veľa muziky za málo peňazí. Obľúbené riešenie pre malé obce. KONŠTRUKCIA: Autobusová zastávka je vyrobená z kvalitných oceľových profilov so štvorcovým a obdĺžnikovým tvarom. Tieto profily sa vyznačujú vysokou pevnosťou a tuhosťou. Metóda rezania a laserového pálenia na CNC...
Cena: 0,00€ Bez dane: 0,00€
Množstvo:  

Možnosti produktu

Varianty

* Montáž:
* Farby:

Doplnky

Ak hľadáte lacnú a modernú autobusovú zastávku, prístrešok typu LAURA ponúka veľa muziky za málo peňazí. Obľúbené riešenie pre malé obce.

KONŠTRUKCIA:
Autobusová zastávka je vyrobená z kvalitných oceľových profilov so štvorcovým a obdĺžnikovým tvarom. Tieto profily sa vyznačujú vysokou pevnosťou a tuhosťou. Metóda rezania a laserového pálenia na CNC riadených strojoch nám umožňuje 100%-né opakovanie všetkých krokov pri zachovaní čistých rezov. Následne sa oceľové profily kontrolovaným zváraním spoja do požadovaného tvaru. Konštrukcia autobusových zastávok zároveň umožňuje jednoduchú montáž rôznych doplnkov, ako sú smetné koše, informačné tabule, ale aj možnosť jednoducho upevniť rôzne výplne bočných a zadných stien. Týmto riešením je zabezpečená jednoduchá montáž operadiel v jednotlivých moduloch.

POZINKOVANIE:
Konštrukcie autobusových zastávok (okrem LAURA ECCO a LENA ECCO) sú upravené nanesením hrubej vrstvy zinku na povrch podľa DIN 1461. Na pozinkované oceľové konštrukcie poskytujeme 60 mesačnú záruku proti korózií.

FARBA:
Vzhľadom na umiestnenie autobusových zastávok vo veľmi agresívnych podmienkach (dážď, sneh, mráz, posypová soľ, vietor ), používame práškové farby. Takýto spôsob použitia farieb nám umožňuje poskytovať najvyššiu kvalitu . Takáto metóda práškového lakovania sa v porovnaní s tradičnými metódami považuje za jednu z najmodernejších.Takýmto spôsobom sú lakované aj disky kolies na autách, čo potvrdzuje spoľahlivosť náteru. Výber farby je možný z RAL vzorkovníka.

Výhody práškového lakovánia:

•    lakovaná vrstva je odolná voči nárazom napr. štrku, kameňom apod.
•    dobrá odolnosť proti poškrabaniu
•    vynikajúca vonkajšia trvanlivosť
•    vysoká chemická odolnosť
•    šetrné k životnému prostrediu

STRECHA:
Oblúková strecha je z polykarbonátových komôrkových dosiek s UV filtrom. Tónované komôrkové polykarbonáty sú odolné voči poveternostným vplyvom. Vyznačujú sa dobrou priepustnosťou svetla, nízkou hmotnosťou v kombinácii s vysokou tuhosťou materiálu.

STREŠNÉ DOPLNKY:
V strešnom ráme je odkvapová lišta, ktorá odvádza dažďovú vodu zo strechy. Vpredu sa táto lišta stará o pohodlie cestujúcich, aby im dažďová voda, alebo topiaci sa sneh nestekal na hlavu, prípadne za krk. V zadnej časti zastávky táto lišta zabraňuje vyplavovaniu zeminy za zastávkou a znečisťovaniu sklenenej alebo drevenej výplne

VÝPLŇ:
Ako výplň bočných a zadných stien používame číre, tvrdené bezpečnostné sklo, ale je možné zvoliť si aj iný druh výplne. Na výber je aj drevená alebo plechová výplň.

ZÁKLADY A UKOTVENIE:
Kotvenie konštrukcie prístreškov do podložia je dôležité, tak ako samotná kvalita celého prístreška. Preto nepodceňujeme ani toto riziko a kvalite základu venujeme osobitnú pozornosť. Nesprávne ukotvenie do nevhodného podložia môže spôsobiť nielen poškodenie prístreška, ale aj ohrozenie zdravia cestujúcich. Celá zastávka takisto tvorí ochrannú zábranu v prípade dopravnej nehody. Odporúčame dodatočnú montáž ochranného retardéru na okraj cesty pred a za nástupovú zónu.

Ukotvenie prístreškov robíme:

1. Pomocou kovových pozinkovaných pätiek, ktoré sa montujú do už spevneného povrchu (betón, asfalt) za pomoci oceľových kotiev.
2. Pomocou betónových prefabrikovaných pätiek. Betónové pätky sa používajú na kotvenie prístreškov pod povrch terénu, ktorý nie je dostatočne pevný (hlina). Pred montážou sa prevedú výkopové práce na uloženie betónových pätiek.
V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať, zadajte Vaše požiadavky a mi Vám vypracujeme cenovú ponuku.

Montáž
Montáž na betónové pätky Montáž nieje súčasťou cenovej ponuky. Pred montážou je potrebné pripraviť podložie na osadenie prístrešku podľa nami poskytnutej projektovej dokumentácie.
Rozmery
Moduly 2 modulová, 3 modulová, 4 modulová, Možnosť vyrobiť atypické rozmery
Rozmery zastrešenia 3000x1505mm
Rozmery konštrukcie 2770x970mm (krátka bočná stena), 2770x1365mm (dlhá bočná stena)
Rozmery bočnej steny 500mm (atyp), 970mm (štandard v základnej cene), 1365mm (štandard v základnej cene), 1365mm + cytylight osvetlený (za príplatok), 1365mm + cytylight neosvetlený (za príplatok)
Výška 2200mm / 2515mm
Hmotnosť
Konštrukcia
Oceľová zváraná konštrukcia Áno
Pozinkovanie Áno
Farba konštrukcie Ral Áno
Bočné a zadné výplne
Sklo bezpečnostné 2ks bočné, 3ks zadné,
Strecha
Polykarbonátové dosky s UV filtrom Farba hnedá
Odkvapový systém vpredu Odvod na ľavú a pravú stranu. Neobsahuje zvod.
Odkvapový systém vzadu Odvod na ľavú a pravú stranu. Neobsahuje zvod.
Kotvenie do podložia
Kotviť cez otvory v pätke Kotviť cez otvory v pätke

Napísať recenziu

Vaše meno a priezvisko:


Vaše recenzie: Poznámka: HTML tagy nebudú prevdené!

Hodnotenie: Najhoršie           Najlepšie

Opište prosím kód z obrázku do poľa nižšie:© 2014 - KOVTEC s.r.o. - Liatinové lavičky