Notice: Undefined index: category_id in /nfsmnt/hosting2_1/b/d/bd16de69-b6b8-48ad-aec1-541505a80a15/liatinovelavicky.sk/web/vqmod/vqcache/vq2-catalog_controller_product_product.php on line 169 Prístrešok pre bycikle Cykloclassic
Doporučujeme:
Vitajte, môžete sa Prihlásiť aleboZaregistrovať

Prístrešok pre bycikle Cykloclassic

Model: cykloclassic
Prístrešok pre bycikle Cykloclassic
Dostupnosť: Na sklade
Táto autobusová čakáreň je veľmi obľúbený model a v základnej verzií ponúka komfort stredne veľkej zastávky. Model vhodný aj pre strediskové obce. KONŠTRUKCIA: Autobusová zastávka je vyrobená z kvalitných oceľových profilov so štvorcovým a obdĺžnikovým tvarom. Tieto profily sa vyznačujú vysokou pevnosťou a tuhosťou. Metóda rezania a laserového pálenia na...
Cena: 2 160,00€
Množstvo:  

Možnosti produktu

Varianty

* Montáž:
* Farby:

* Farba:

Doplnky

Táto autobusová čakáreň je veľmi obľúbený model a v základnej verzií ponúka komfort stredne veľkej zastávky. Model vhodný aj pre strediskové obce.

KONŠTRUKCIA:ocel_profil

Autobusová zastávka je vyrobená z kvalitných oceľových profilov so štvorcovým a obdĺžnikovým tvarom. Tieto profily sa vyznačujú vysokou pevnosťou a tuhosťou. Metóda rezania a laserového pálenia na CNC riadených strojoch nám umožňuje 100%-né opakovanie všetkých krokov pri zachovaní čistých rezov. Následne sa oceľové profily kontrolovaným zváraním spoja do požadovaného tvaru. Konštrukcia autobusových zastávok zároveň umožňuje jednoduchú montáž rôznych doplnkov, ako sú smetné koše, informačné tabule, ale aj možnosť jednoducho upevniť rôzne výplne bočných a zadných stien. Týmto riešením je zabezpečená jednoduchá montáž operadiel v jednotlivých moduloch.

POZINKOVANIE:zinok

Konštrukcie autobusových zastávok (okrem LAURA ECCO a LENA ECCO) sú upravené nanesením hrubej vrstvy zinku na povrch podľa DIN 1461. Na pozinkované oceľové konštrukcie poskytujeme 60 mesačnú záruku proti korózií.

Napísať recenziu

Vaše meno a priezvisko:


Vaše recenzie: Poznámka: HTML tagy nebudú prevdené!

Hodnotenie: Najhoršie           Najlepšie

Opište prosím kód z obrázku do poľa nižšie:© 2014 - KOVTEC s.r.o. - Liatinové lavičky